אני מעוניין להשתמש בשירות של הפורטל לחיפוש מובילים לדירה. האם זה כרוך בתשלום?

פורטל הובלות Movingj משרת את כל מי שעומד לפני מעבר דירה ורוצה למצוא חברת הובלה מנוסה ואמינה אשר תוכל לתת מענה בהתאם לסוג ההובלה לה זקוקים וכמובן שתתאים מבחינת המחיר. השירות שלנו מאפשר לקבל מספר הצעות מחיר ממובילים שונים וזה לגמרי בחינם. באמצעות הפורטל תזכו לקבל כמה הצעות מחיר במהירות וזה יחסוך לכם זמן יקר של שיחות טלפון למובילים השונים.

מי יכול להשתמש בשירות שלכם?

כל אחד שנמצא לקראת מעבר דירה או אפילו זקוק רק להובלות קטנות ומחפש מובילים אמינים יכול להשתמש בשירותי הפורטל שלנו. אנחנו מרכזים עבורכם את המובילים המומחים והאמינים בתחום הובלות דירה.

הגשתי בקשה לקבלת הצעת מחיר בפורטל. מתי ייצרו איתי קשר?

המערכת שלנו תעשה סינון מיידי ותאתר עבורכם מיד את חברת ההובלות הרלוונטית בהתאם לנתונים אותם מסרתם בעת הגשת הבקשה. תוך זמן קצר יצור איתכם קשר המוביל הפנוי והמתאים לאופי ההובלה שלכם. במידה ואינכם מעוניינים להשאיר פרטים ניתן גם ליצור קשר ישירות עם מוקד ההובלות שלנו בטלפון 072-3728-114 ונשמח לסייע

השארתי פרטים ליצירת קשר. האם אהיה מחוייב להזמין את חברת ההובלה דרככם?

השירות שלנו נועד להקל על מציאת המוביל המתאים עבורכם. אינכם מחוייבים להזמין את ההובלה מהמובילים אשר יצרו איתכם קשר. הבחירה וההחלטה הסופית נשארת לשיקולכם ורצונכם בלבד.

מהו המחיר של הובלת דירה?

מחירי ההובלות משתנים מהובלה להובלה בהתאם לסוג ההובלה. ישנם סוגים שונים של הובלות למשל: הובלה קטנה, הובלה עם מנוף, הובלת משרדים ועוד. המחיר תלוי גם במרחק של ההובלה מהדירה הנוכחית שלכם לדירה החדשה. ישנם פרמטרים נוספים אשר ישפיעו על מחיר ההובלה, למשל אם אין מעלית בבניין – זה בהחלט מייקר את השירות. כדי להחליט על ההובלה המתאימה לכם ביותר במחיר הנוח לכם ביותר חשוב לקבל כמה הצעות מחיר ממספר מובילים שונים ולעשות השוואת מחירים.